Andrzejkowe wróżby w Klubie Małego Czytelnika

Listopadowe spotkanie Klubu Małego Czytelnika odbyło się w andrzejkowy wieczór dlatego też poświęcone było właśnie tej tradycji. Na kilkadziesiąt minut biblioteka zmieniła się w magiczne miejsce. W nastrojowym blasku świec, poprzez wspólną zabawę dzieci poznały tradycję wróżb andrzejkowych, a sposobów na wróżenie było kilkanaście. Każdy, kto brał udział w przygotowanych na tę okazję wróżbach, mógł dowiedzieć się co czeka go w przyszłości. Czy zostanie lekarzem, nauczycielem a może będzie bardzo bogaty? Najwięcej emocji wywołała najbardziej znana wróżba czyli lanie wosku przez dziurkę ogromnego klucza i odgadywanie kształtów z zastygłej masy. Największym zainteresowaniem dzieci cieszyła się „magiczna świecąca kula”:)