Andrzejkowy wieczór wróżb w Bibliotece w Drwini

Andrzejkowe tradycje są nam wszystkim dobrze znane i chętnie sprawdzamy co przyniesie nam los w przyszłości. W tym roku Biblioteka w Drwini przygotowała dla dzieci spotkanie andrzejkowe, podczas którego na dzieci czekało wiele ciekawych zabaw i wróżb andrzejkowych między innymi: wybieranie imienia przyszłej sympatii, wrzucanie do wody monety na szczęście oraz wylosowanie przyszłego zawodu . Dzieci z niecierpliwością czekały na swoją kolej, aby móc wziąć udział w przygotowanych zadaniach.

Jak na andrzejkowy wieczór przystało nie zabrakło dobrej zabawy, konkursów tanecznych, słodkiego poczęstunku i mile spędzonego czasu.

Czekamy na Was za rok!