Dzień Babci w Klubie Małego Czytelnika

Na spotkanie Klubu Małego Czytelnika, które odbyło się dnia 21 stycznia, przybyły dzieci wraz ze swoimi ukochanymi Babciami. Najmłodsi wysłuchali bajki „O rybaku i złotej rybce”, którą przeczytała oczywiście – Babcia. Następnie dzieci losując złotą rybkę, mogły wypowiedzieć jedno życzenie. Najczęściej prosiły złotą rybkę o zdrowie i szczęście dla swojej Babci. Zajęcia w Klubie Małego Czytelnika to także wspólne zabawy, w których Babcie bardzo chętnie wzięły udział.
Była to doskonała okazja aby przypomnieć sobie o swoich ulubionych zabawach i piosenkach z dzieciństwa. Wnuczęta przygotowały dla swoich Babć miłą niespodziankę. Fantazyjne korale, wykonane z kolorowego makaronu oraz perełek, okazały się wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci. Na zakończenie zaśpiewaliśmy wspólnie kolędy.