Dzień Dziadka w Klubie Małego Czytelnika

Ubiegłoroczne, styczniowe spotkanie Klubu Małego Czytelnika poświęcone było naszym kochanym Babciom. W tym roku postanowiliśmy docenić naszych drogich Dziadków. W środę 20 stycznia gościliśmy Pana Tadeusza Piekło, który dzielnie reprezentował wszystkich Dziadków. Pan Tadeusz emerytowany nauczyciel, były dyrektor Zespołu Szkół w Grobli a prywatnie troskliwy i kochający Dziadek, chętnie zgodził się wziąć udział w naszym spotkaniu z najmłodszymi czytelnikami.
Na początek przeczytał dzieciom piękne opowiadanie traktujące o szacunku do starszych osób
a następnie wysłuchał „dzwoneczkowego koncertu” w wykonaniu dzieci. Podczas zajęć plastycznych dzieci dekorowały fantazyjne krawaty dla swoich Dziadków, natomiast dla swoich Babć przygotowały laurki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach Klubu Małego Czytelnika i zapraszamy na kolejne, już w lutym.

Zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicem lub opiekunem do wzięcia udziału w spotkaniach Klubu Małego Czytelnika, które odbywają się raz w miesiącu w Bibliotece Publicznej w Grobli. Podczas zajęć : czytamy bajeczki, tańczymy, śpiewamy, bawimy się, kolorujemy, wyklejamy…
Zajęcia przygotowują i prowadzą : Jolanta Szczygieł – nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz Anna Szczygieł – bibliotekarz.
Serdecznie zapraszamy !!!