Jesienny konkurs fotograficzny ,,Barwy Jesieni”

Pod patronatem Wójta Gminy Drwinia Jana Pająka zorganizowany został jesienny konkurs fotograficzny ,,Barwy Jesieni”,
przy współpracy Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Drwini z siedzibą w Grobli i Gminnej Biblioteki Publicznej w Drwini.

W konkursie wzięło udział 32 uczestników nadsyłając 44 fotografie jesiennej scenerii.

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę i jak przystało na konkurs fotograficzny wszyscy otrzymali książki dzięki,
którym będą mogli robić jeszcze lepsze zdjęcia, albumy fotograficzne i słodycze, a firma Foto Nowak Studio ufundowała vouchery na bezpłatne odbitki.

Poniżej klasyfikacja konkursowa:

Pierwsze trzy miejsca w kategorii wiekowej 6-9 lat:

1️⃣  Jakub Story

2️⃣  Jakub Rakoczy

3️⃣  Timon Duś

W kategorii wiekowej 10-13 lat mamy następujących laureatów:

1️⃣  Zuzanna Gawłowicz

2️⃣  Małgorzata Leśniak

3️⃣  Amelia Banach i Zuzanna Story

Dodatkowo dwa wyróżnienia: Julia Długajczyk i Jakub Norek.

W kategorii wiekowej 14-16 lat została nadesłana 1 praca, nie zostało przyznane miejsce na podium.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.