Konkurs na LOGO rozstrzygnięty!

Dnia 15 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drwini odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego na projekt LOGO naszej biblioteki. Na konkurs wpłynęło 14 prac wykonanych różnorodną techniką (rysunek, malarstwo, grafika). Komisja oceniająca biorąc pod uwagę oryginalność, pomysłowość oraz najpełniejsze oddanie charakteru biblioteki wybrała projekt autorstwa Klaudii Kordeusz, uczennicy Gimnazjum w Grobli. Aby projekt mógł być wykorzystywany do identyfikacji wizualnej naszych bibliotek zostanie przetworzony komputerowo. Zarówno zwyciężczyni konkursu jak i pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez organizatorów konkursu.

Poniżej wszystkie prace konkursowe oraz ich autorzy.

Anna Jarosz

Zdjęcie 1 z 14