Majowe spotkania z książką w Bibliotece w Mikluszowicach.

„Biblioteka – świat w jednym miejscu” to tegoroczne hasło XIX Ogólnoplskiego Tygodnia Bibliotek, w trakcie którego Biblioteka w Mikluszowicach gościła w swojej ksiąznicy przedszkolaków z grupy Niedźwiadki z Przedszkola Samorządowego w Mikluszowicach wraz z wychowawcą Panią Marią Ziółko.
W trakcie spotkania przeczytana była baśń ,,Królewna Śnieżka”, po której dzieci bardzo chętnie i z entuzjazmem włączyły się w rozmowę na temat wysłuchanej baśni, jej bohaterów, płynącego z niej morału. Przygotowane zostały także konkursy i quizy literackie, w których przedszkolaki chętnie i z uśmiechem na ustach brały udział.
Podczas wizyty w Bibliotece dzieci mogły także poznać ksiegozbiór placówki, dowiedzieć się jak ona funkcjonuje i co trzeba zrobić, aby zostać jej czytelnikiem.
Sylwia Gadowska

Serdecznie dziękuję za odwiedziny przedszkolakom z grupy Niedźwiadki.