Nowa e-usługa w naszych Bibliotekach

Drodzy Czytelnicy!

Gminna Biblioteka Publiczna w Drwini wraz z filiami w Grobli i Mikluszowicach umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków i audiobooków w serwisie Legimi.

Serwis Legimi to ok. 160 000 tytułów: ebooki, audiobooki i synchrobooki. Nowości wydawnicze i bestsellery pochodzące od najważniejszych polskich wydawców, a także publikacje obcojęzyczne. Każdy miłośnik beletrystyki, literatury faktu czy kryminałów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ponadto platforma Legimi to szeroka oferta e-booków dla dzieci oraz lektur szkolnych.

Jeśli chcesz korzystać z naszej oferty skontaktuj się z nami w celu pobrania kodu aktywującego.

Serdecznie zapraszamy.

ZASADY KORZYSTANIA Z DOSTĘPU DO LEGIMI:

1. Darmowy dostęp do zbiorów w serwisie LEGIMI mają czytelnicy zarejestrowani w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drwini oraz w filiach w Grobli i Mikluszowicach.
  2. Biblioteka dysponuje ograniczoną liczą kodów na każdy miesiąc. Liczy się kolejność zgłoszeń.
  3. Kody wydawane są od 1 roboczego dnia miesiąca

Jak to działa?

• Załóż darmowe konto lub zaloguj się na stronie www.Legimi.pl/rajska
  • Aktywuj kod, który wcześniej otrzymałeś za pośrednictwem Biblioteki. Aktywacja musi nastąpić w miesiącu, w którym kod został pobrany
  • Pobierz bezpłatną aplikację LEGIMI
  • Czytaj wybrane przez siebie pozycje przez kolejne 30 dni

Jeśli chcesz korzystać dalej z naszej oferty, w kolejnym miesiącu skontaktuj się z nami w celu pobrania nowego kodu aktywującego.