Podsumowanie konkursu fotograficznego – „Z książką na wakacjach”

W czwartek 7 października w Bibliotece Publicznej w Grobli odbyło się podsumowanie pierwszej edycji konkursu fotograficznego pt. „Z książką na wakacjach”. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa jako ciekawej formy spędzania czasu wolnego a także rozwijanie kreatywności i zainteresowań w dziedzinie fotografii. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu fotografii książki lub czytelnika z książką w dowolnym miejscu wakacyjnego wypoczynku. Plaża, góry, las, łąka czy przydomowy ogródek – jak się okazuje każde miejsce jest odpowiednie na wypoczynek z książką. Autorzy wykazali kreatywność i pomysłowość w ukazaniu tematu. Każda z nadesłanych fotografii była wyjątkowa. Nagrody w konkursie otrzymali :

Anna Styczeń, Julia Wymazała, Emilia Styczeń, Natalia Wymazała, Nikola Gajos, Maja i Mikołaj Słowik.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za udział w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy nagrodzone prace konkursowe.