Pokaz makijażu w bibliotece

W poniedziałek 10 listopada w Filii bibliotecznej w Grobli odbył się bezpłatny kurs makijażu dla nastolatek. Spotkanie prowadziła Pani Katarzyna Połoncarz – absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji w Krakowie. Na początek uczestniczki wysłuchały profesjonalnych porad jak dbać o swoją cerę oraz jakich używać kosmetyków. Następnie Pani Kasia malując jedną z dziewcząt objaśniała krok po kroku jak wykonać profesjonalny makijaż podkreślający delikatną urodę nastolatki. Kolejny kurs makijażu w bibliotece odbędzie się dnia 24 listopada, tym razem poznamy tajniki makijażu wieczorowego. Dziewczęta pamiętajcie wieczór sylwestrowy już niedługo a po nim sezon studniówkowych szaleństw. Zapraszamy !