Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki 2014

Dnia 10 października w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym na projekt zakładki do książki pt. „Mój dom, moja rodzina”. Konkurs został zorganizowany przez Dział Instrukcyjno-metodyczny Biblioteki Powiatowej w Bochni pod patronatem Starosty Bocheńskiego. Na konkurs skierowany do czytelników w wieku do 15 lat, wpłynęło 146 prac z całego powiatu bocheńskiego. Wśród nagrodzonych znalazły się prace plastyczne młodych czytelniczek z terenu gminy Drwinia.

W drugiej kategorii wiekowej :

II miejsce otrzymała Kamila Szczygieł z Grobli, natomiast wyróżnienie

Zuzanna Stawowy również z Grobli.

W trzeciej kategorii wiekowej :

II miejsce ex aequo otrzymały : Weronika Poznańska z Mikluszowic oraz Klaudia Olipra z Dziewina. Laureatki konkursu otrzymały nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!