Pożegnanie bibliotekarki. Pani Zofia Biesiada odeszła na emeryturę

W dniu 15 maja 2019 r. pożegnaliśmy naszą koleżankę Zofię Biesiadę, która po kilkudziesięciu latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę. Z bibliotekarstwem związana od 1994 roku, kiedy to objęła stanowisko kierownika filii bibliotecznej w Mikluszowicach. Swoją pracę wykonywała z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Życzliwa wobec czytelników i współpracowników, zawsze służyła radą i dobrym słowem. Pani Zosia widząc potrzeby lokalnego środowiska rozwijała różnorodne formy działalności kulturalnej. Organizowane liczne spotkania, wystawy, warsztaty literackie i plastyczne, montaże poetycko-muzyczne sprawiły, że biblioteka w Mikluszowicach stała się znaczącą instytucją na terenie gminy Drwinia.
Podziękowania za wieloletnią pracę oraz życzenia wszelkiej pomyślności złożyły osobiście : Pani Dorota Rzepka – Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni wraz z Paniami Instruktorkami – Bernadettą Machetą i Beatą Piskór. W imieniu czytelników i najbliższych współpracowników podziękowanie złożyła Pani Celina Nowak – Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Drwini.
Droga Zosiu, dziękujemy za poświęcenie i trud włożony w pracę w bibliotece. Mamy nadzieję, że będziesz dobrze wspominać spędzone tu chwile. Życzymy zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu rodzinnym.