Spotkanie Klubu Małego Czytelnika – Maj

Majowe spotkanie Klubu Małego Czytelnika poświęcone było naszym ukochanym mamom, mamusiom i mateczkom. Na początek Pani Jola zaproponowała ćwiczenie relaksacyjne przy muzyce. Delikatny masaż plecków dziecka w wykonaniu mamy sprawił, że maluchy się wyciszyły i poczuły bezpiecznie. Następnie, już w skupieniu wysłuchały bajeczki o kotku, który szukał swojej mamy. Oczywiście nie zabrakło też wspólnej zabawy przy muzyce. Dzieci wykonały też bardzo oryginalny prezent dla swoich mam. Był to wazon wypełniony „pachnącymi” konwaliami. Kwiaty z popcornu do złudzenia przypominały prawdziwe leśne konwalie. Na zakończenie poczęstunek, kawa i ciasteczko dla mam a dla dzieci, soczek i słodycze. Spotkanie było także okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń odnośnie wychowania i prawidłowego rozwoju swoich pociech.