Spotkanie z poezją Justyny Marii Mączki

Spotkanie z poezją Justyny Marii Mączki.

W piątkowe popołudnie 10 lutego 2023r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drwini przy licznie zgromadzonej publiczności odbył się wieczór autorski Justyny Marii Mączki połączony z promocją drugiego tomiku wierszy ,,Myśli powoje”, w którym Autorka zawarła także galerię swoich prac.

Spotkanie, które było wspaniałą ucztą literacką poprowadził poeta z pobliskich Niepołomic Marcin Urban, a o oprawę muzyczną zadbali: Jarosław Gut – organy, Ryszard Rataj – perkusja i Jerzy Dusiło – wokal i gitara.

Podczas spotkania można było nabyć tomiki wierszy oraz uzyskać dedykację Autorki.