Spotkanie z poezją Kazimierza Musiała

Gminne Centrum Kultury i Promocji Gminy Drwinia oraz Biblioteka Publiczna w Grobli serdecznie zapraszają na spotkanie z poezją Kazimierza Musiała, które odbędzie się dnia 4 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 w czytelni biblioteki.

Kazimierz Musiał, poeta i muzyk z zamiłowania, pochodzi z Bochni. Jego poezja inspirowana otaczającym światem, traktuje o problemach i sprawach, które dotyczą nas wszystkich, nad którymi warto się zastanowić i porozmyślać. Bocheński poeta piszący „do szuflady”, zaprezentuje swoją twórczość poetycką przy akompaniamencie muzycznym. Zapraszamy!