Wakacje z Biblioteką w Mikluszowicach

Biblioteka w Mikluszowicach podczas tegorocznych wakacji była organizatorem dla dzieci wielu spotkań o różnorodnej tematyce. Zorganizowane zostały warsztaty plastyczne podczas, których dzieci mogły doskonalić i poszerzać swoje zdolności manualne i poznać różnorodne techniki plastyczne i malarskie.
Przygotowany został blok edukacyjnych gier planszowych pod nazwą ,,Planszomania gry bez prądu”, spotkanie było okazją do dobrej zabawy i intelektualnej rozrywki.
Świetnie bawiliśmy się podczas zajęć sportowych i animacyjnych oraz zajęć czytelniczo-literackich pod nazwą ,,Wakacyjne spotkania z książką”.
Obejrzeliśmy także przedstawienie edukacyjne przygotowane przez Teatr Lalek Kukiełka ,,Droga do szczęścia”.
Za udział w wakacyjnych spotkaniach w Bibliotece serdecznie dziękujemy.

Gadowska Sylwia