Wakacyjne spotkania z książką w Bibliotece w Drwini

W ramach wakacyjnych spotkań w Gminnej Bibliotece Publicznej w Drwini zorganizowany został cykl spotkań dla dzieci i młodzieży, podczas których zorganizowane zostały warsztaty plastyczne, blok edukacyjnych gier planszowych, konkursy literackie oraz spotkania czytelnicze ,,Bajkowe podróże małe i duże”.
Pod hasłem ,,W Bibliotece nuda się nie uda” zakończyliśmy tegoroczne wakacje. Dzieci wraz z opiekunami obejrzały edukacyjny spektakl teatralny przygotowany przez Teatr Lalek Kukiełka pt. ,,Dobro zawsze wraca czyli historia Szewczyka Dratewki” oraz uczestniczyły w bloku zajęć animacyjnych obfitującym w szereg gier i zabaw ruchowych.
Nie zabrakło także słodkiego akcentu w postaci słodyczy ufundowanych dla dzieci przez Pana Sołtysa Drwini, za co serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas.

Gadowska Sylwia