Wieczór autorski Justyny Marii Mączki

Gminna Biblioteka Publiczna w Drwini zaprasza na wieczór autorski Justyny Marii Mączki połączony z promocją nowego tomiku wierszy ,,Myśli Powoje”.

Justyna Maria Mączka – osoba o wielu talentach, pisze, maluje, rysuje. Swoją przygodę ze słowem pisanym zaczęła już od wczesnych lat szkoły podstawowej, ale dopiero pod wpływem przyjaciół postanowiła pisać do rymu i publikować swoje wiersze i prace plastyczne w mediach społecznościowym. Wielkim wyzwaniem jaki stawiała przed sobą autorka było wydanie tomików wierszy. Udało się !!! ,,Skrzydła swoje rozwinę” i ,,Myśli powoje” to tytuły 2 tomików wierszy jej autorstwa.

Warto przyjść i posłuchać.

Prowadzącym spotkanie będzie znany poeta Marcin Urban, a oprawę muzyczną zapewnią słuchaczom Jarosław Gut i Ryszard Rataj. Podczas spotkania będzie można również nabyć tomiki wierszy oraz uzyskać dedykację Autorki.

Zapraszamy do spędzenia miłego i kulturalnego wieczoru z literaturą i muzyką w tle.