“Wiersz o Bibliotece” – finał konkursu literackiego

W piątek, 14 czerwca o godzinie 17:00, w Bibliotece w Mikluszowicach odbył się finał konkursu literackiego na „Wiersz o Bibliotece”.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno młodszych jak i starszych czytelników. Ze względu na znaczną rozpiętość wiekową nadesłane prace zostały podzielone na 5 kategorii wiekowych (6-7, 9-10, 11-13, 17-18 lat, osoby dorosłe).
Autorzy wykazali się ogromną pomysłowością, kreatywnością oraz wrażliwością w przekazaniu swoich myśli i spostrzeżeń w formie poetyckiej.
Po uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród uczestnicy odczytali własne wiersze.

LISTA LAUREATÓW:
Kategoria I (6-7 lat)
1. Żaneta Oleksy
2. Nikola Gajos
3. Magdalena Kucharska, Nadia Klich

Kategoria II (9-10 lat)
1. Patrycja Gawłowicz
2. Wiktor Oleksy
3. Katarzyna Rogus

Kategoria III (11-13 lat)
1. Weronika Oleksy
2. Julia Kołodziej, Julia Siudak
3. Emilia Zelek, Julia Długoszewska
Wyróżnienia: Hubert Bochenek, Szymon Madej, Patrycja Porębska, Gabriel Szcząchor, Emilia Zygmunt.

Kategoria IV (17-18 lat)
1. Klaudia Olipra
2. Jakub Słowik

Kategoria V (dorośli)
1. Ewelina Klich

GRATULUJEMY!
Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i już zapraszamy na drugą edycję konkursu za rok!!!