Wystawa prac plastycznych Mariusza Jurczyka

W dniach od 12 marca do 15 kwietnia, użytkownicy Biblioteki Publicznej w Grobli mogli podziwiać prace plastyczne autorstwa Mariusza Jurczyka. Ten utalentowany artystycznie mieszkaniec Gminy Olesno, od kiedy odkrył swoje zdolności, pielęgnuje je i nieustannie rozwija, tworząc piękne szkice ołówkiem i węglem. Amatorsko zajmuje się również rzemiosłem artystycznym i sztuką użytkową. Wśród prac Pana Mariusza dominują szkice przedstawiające postaci znane ze świata filmu czy muzyki.
Składamy serdeczne podziękowania Panu Mariuszowi Jurczykowi za zaprezentowanie swojej twórczości plastycznej, życząc dalszych sukcesów na niwie artystycznej.
Podziękowania również dla Pana Radosława Brydniaka – Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Grobli za umożliwienie zorganizowania wystawy w grobelskiej bibliotece.