Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

„Z książką na wakacjach” to konkurs fotograficzny, w którym może uczestniczyć każdy mieszkaniec naszej gminy, bez względu na wiek.
Wyślij maksymalnie 3 fotografie na adres e-mail: bibliotekagrobla@interia.pl w terminie do 10 września 2021 r.
Przewodnim tematem fotografii powinna być książka lub czytelnik z książką, ukazany w dowolnym miejscu wakacyjnego wypoczynku. Plaża, góry, las, łąka…przydomowy ogródek – każde miejsce jest odpowiednie na wypoczynek z książką.
Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Konkursowe fotografie zostaną zaprezentowane na stronie internetowej www.biblioteka-drwinia.pl oraz na wystawie stacjonarnej w Bibliotece Publicznej w Grobli.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie !
Poniżej regulamin do pobrania :
regulamin konkursu fotograficznego