Zapraszamy na warsztaty biżuterii artystycznej

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku powyżej lat 10
na warsztaty biżuterii artystycznej,
które odbędą się dnia 22 stycznia 2019 r. (wtorek)
o godzinie 14.00
w Bibliotece Publicznej w Grobli
Koszt warsztatów – 15 zł/ 1 osoba
Ilość miejsc ograniczona!
Zapisy w bibliotece – osobiście w godzinach otwarcia lub telefonicznie nr (12) 284-90-13

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli rozwinąć swoją kreatywność, umiejętności manualne, a co najważniejsze sami wykonać biżuterię według własnego projektu. Każdy uczestnik zabiera ze sobą samodzielnie wykonaną ozdobę.

Warsztaty poprowadzi Pani Marta Jędras – animator kultury, pedagog i rękodzielnik

Wydarzenie może być dokumentowane w postaci fotorelacji i może być publikowane na lokalnych stronach internetowych. Biorąc udział w przedsięwzięciu jego uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swojego wizerunku dla potrzeb związanych z promocją przedsięwzięcia.